Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rovné vlasy

14. 6. 2012
Rovné vlasy bývají daleko zdravější, než vlasy vlnité. Také jsou mnohem lesklejší, pevnější a odolnější vůči poškození. Přesto si však zaslouží rozmazlovat, aby i nadále byly ozdobou.
 
Jelikož jsou pevné silné vlasy těžké, mohou někdy působit ULÍZANĚ !!!
Navíc mívají tendenci se rychle mastit, nebo alespoň tak často působí. Vybav proto svou koupelnu objemovými šampony a výživnými kondicionéry, jež z nich vykouzlí bohatou, oslnivě lesklou hřívu. Při nákupu pečlivě čti etiketu a vol hlavně přípravky s obsahem kolagenu. Tato látka vlasy krásně vyživí a dodá jim nejen pevnost, ale i žádaný objem.
Na rovných, hladkých vlasech jsou viditelné i sebemenší nedostatky. Hlídej si především stav konečků vlasů a po každém mytí do nich vetři krém nebo výživné sérum, které je důkladně zregeneruje a zamezí dalšímu třepení. Jednou týdně můžeš tento přípravek použít i na suché vlasy jako revitalizátor konečků během noci. Máš-li vlasy delší než po ramena nech si každý měsíc zastřihnout konečky. Budou vypadat zdravě a pěstěně.

Objem svému účesu přidáš také vhodným způsobem fénování a následující úpravou. Nejdříve do celé délky vlhkých vlasů nanes objemovou pěnu nebo sprej a následně je v předklonu vysuš fénem. Použiješ-li některý ze stylingových přípravků až na suché vlasy, opatrně s jeho množstvím.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11791
Měsíc: 254
Den: 2